Het team van TALENTVOL IKC Pieter van Thuyl 

Team

Directeur
Dolf Dekker – 
dolf.dekker@kitsprimair.nl 

Team

Adjunct-directeur
Inter begeleider

Aandachtsfunctionaris
Martie van de Nieuwegiesen – 
martie.van.de.nieuwegiesen@kitsprimair.nl 

Team

Groepsleerkracht
groep 1+2
Helma van Oudheusden – 
helma.van.oudheusden@kitsprimair.nl      

Team

Groepsleerkracht
groep 3, 4 + 5
Nienke Hamminga – 
nienke.bodde@kitsprimair.nl 

Team

Groepsleerkracht
groep 3, 4 + 5
Mariska Bruulsema – 
mariska.bruulsema@kitsprimair.nl

 

Team

Groepsleerkracht
groep 5+6
Sanne Veenma– 
sanne.veenma@kitsprimair.nl

 

Team

Groepsleerkracht
groep 6, 7 + 8
Lucine Otten – 
lucine.otten@kitsprimair.nl

 

Team

Groepsleerkracht
groep 1+2
groep 6, 7 + 8
Ellen van der Linde– 
Ellen.van.der.Linde@kitsprimair.nl

 

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.