Het team van TALENTVOL IKC Pieter van Thuyl 

Team
Team

IKC directeur
Martie van de Nieuwegiessen – 
martie.van.de.nieuwegiessen@kitsprimair.nl 

Intern begeleider
Aandachtsfunctionaris
Manon Ensing –
manon.ensing@kitsprimair.nl

 

Groepsleerkracht
groep 1+2
Helma van Oudheusden – Nathali Hoogeveen
helma.van.oudheusden@kitsprimair.nl 
nathali.hoogeveen@kitsprimair.nl    

Groepsleerkracht
groep 3, 4 
Nienke Hamminga – Janneke Nijland
nienke.bodde@kitsprimair.nl 
janneke.nijland@kitsprimair.nl

Groepsleerkracht
groep 5+6
Mariska Bruulsema – Janneke Nijland
mariska.bruulsema@kitsprimair.nl
janneke.nijland@kitsprimair.nl

 

 

Groepsleerkracht
groep 7 + 8
Lucine Otten – Robert Bos – Ellen van der Linde
lucine.otten@kitsprimair.nl
robert.bos@kitsprimair.nl
ellen.van.der.linde@kitsprimair.nl

 

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button